W Paryżu Uber oferował darmowy przejazd w zamian za słuchanie nowej płyty zespołu PNL

W Paryżu Uber oferował darmowy przejazd w zamian za słuchanie nowej płyty zespołu PNL

To się nazywa nietypowy sposób na promocję – z okazji premiery swojego nowego albumu, francuska grupa rapowa PNL nawiązała współpracę z Uberem i w zamian na słuchanie podczas podróży, pasażer nic nie płacił za przejazd.

PNL to francuska grupa rapowa, założona przez dwóch braci w 2014 roku. We Francji znani są przede wszystkim z tego, że odnieśli ogromny sukces w branży muzycznej, mimo niezwiązania się z żadną wytwórnią muzyczną. Natomiast fani doceniają ich nie tylko za muzykę, ale również za niestandardowe działania marketingowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z okazji premiery ich nowego albumu „Deux Frères”, która miała miejsce 5 kwietnia br., grupa PNL nawiązała współpracę z Uberem. Przez dwa dni (5 i 6 kwietnia) osobom zamawiającym przejazd w aplikacji, pojawia się nowa opcja płatności – słuchanie muzyki zespołu PNL. W zamian za to, pasażer miał całkowity przejazd za darmo.

Co więcej, osoba, która skorzystała z tej opcji, miała zapewniony przejazd odpicowanym samochodem, oklejonym plakatami z wizerunkami braci z grupy PNL.

PS

Z cyklu nietypowych działań promocjyjnych nowych albumów muzycznych, pierwsza rzecz jaka przychodzi na myśl to z pewnością małomiasteczkowy kiosk Dawida Podsiadły. Tutaj natomiast zobaczycie, jak #OdKulis wyglądała realizacja całej akcji promocyjnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij