Hubert Niedzielski objął stanowisko Kierownika ds. PR marki Volkswagen w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hubert Niedzielski objął stanowisko Kierownika ds. PR marki Volkswagen w Polsce

Hubert Niedzielski z Grupą Volkswagen i marką Skoda związany jest od 2015 r. Zastąpił Tomasza Tondera, który od stycznia pełni funkcję Dyrektora PR i Corporate Affairs Volkswagen Group Polska.

15 kwietnia stanowisko Kierownika ds. PR marki Volkswagen objął Hubert Niedzielski, który dla Volkswagen Group Polska pracuje od 2015 roku. Wcześniej zajmował stanowisko Product Managera, a ostatnio Specjalisty ds. Komunikacji w zespole PR marki SKODA. Tomasz Tonder kierował komórką PR marki Volkswagen od 2008 roku, od stycznia tego roku pełniąc funkcję Dyrektora PR i Corporate Affairs Volkswagen Group Polska, odpowiada za przygotowanie oraz efektywne wdrożenie strategii PR oraz Corporate Affairs dla Grupy w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do głównych zadań Huberta Niedzielskiego będzie należała koordynacja współpracy marki z mediami oraz realizacja strategii PR marki Volkswagen w obszarze polityki informacyjnej. W 2019 roku premiery będą miały dwa niezwykle ważne modele dla marki, Golf VIII oraz samochód elektryczny nowej generacji zbudowany na platformie MEB - model ID. Zespół kierowany przez Huberta Niedzielskiego będzie odpowiedzialny także za komunikację PR podczas wprowadzenia na rynek w Polsce nowego Passata.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij