Biura podróży w Internecie – raport Sentione

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biura podróży w Internecie – raport Sentione

Na stronie internetowej biurapodrozywinternecie.pl można zapoznać się z wynikami przekrojowego badania branży turystycznej „Biura podróży w Internecie”. Raport prezentuje opinie internautów na temat biur podróży.

Biura podróży oferują usługi o bardzo zróżnicowanej jakości, czego wynikiem jest ograniczone zaufanie klientów. Przed wykupieniem oferty wakacyjnej klienci sprawdzają opinie na temat biur podróży w sieci. Celem sporządzonego raportu było zwrócenie uwagi na Internet jako pierwsze źródło informacji mające znaczny wpływ na decyzje podejmowane przez klienta. Raport pokazuje, że wizerunek biur podróży jest sumą opinii na ich temat umieszczanych w sieci. Umiejętne wykorzystanie informacji, jakie dają narzędzia do monitoringu, pozwoliłoby biurom na analizę obecnej sytuacji i właściwe ukierunkowanie swojej strategii marketingowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Badanie zostało przeprowadzone przez firmy: SentiOne oraz 4P research mix, partnerem branżowym został portal Wakacje.pl. Raport dostępny jest pod adresem: biurapodrozywinternecie.pl 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij