Ania Jakubowski objęła stanowisko dyrektor generalnej AVON Cosmetics Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ania Jakubowski objęła stanowisko dyrektor generalnej AVON Cosmetics Polska

Ania Jakubowski została nową dyrektor generalną AVON Cosmetics Polska. Swoją funkcję obejmie z dniem 23 kwietnia br. Ania dołączy do zespołu Leadership CE i będzie raportowała bezpośrednio do Angeli Cretu, gobal vice president, Central Europe Avon Products, Inc.

Ania Jakubowski zdobyła doświadczenie w globalnych firmach pracując na stabilnych i wschodzących rynkach w Europie, Ameryce Północnej i Afryce. Przez ponad 20 lat z powodzeniem rozwijała biznes na rozmaitych stanowiskach w obszarze strategii, handlu, operacji oraz rozwoju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ania dołączyła do AVON z zespołu Marie Brizard Wine & Spirits, gdzie pełniła funkcję dyrektor generalnej na Polskę i kraje bałtyckie. Jest również członkiem polskiej Rady Nadzorczej Banku Millennium SA oraz wiceprezesem i członkiem zarządu International Advertising Association (IAA) w Polsce.

– Cieszymy się, że możemy powitać w zespole tak doświadczonego lidera jak Ania. Polska jest dla AVON kluczowym rynkiem. Biorąc pod uwagę bogate doświadczenie Ani w zarządzaniu, a także jej zaangażowanie w budowanie i wspieranie silnych zespołów, spodziewamy się rozwoju całego biznesu w regionie Europy Środkowej – przyznaje Angela Cretu, global vice president, Central Europe Avon Products, Inc.

Ania Jakubowski przejmuje obowiązki po Barbarze Goździkowskiej, która pełniła funkcję dyrektor generalnej AVON Cosmetics Polska od kwietnia 2015 r.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij