Purple Day 2013 - porozmawiamy o efektywności

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Purple Day 2013 - porozmawiamy o efektywności

Trzecia edycja Purple Day upłynie pod znakiem wartościowego kontentu w najlepszym wydaniu. Zadbają o to zespół domu mediowego Mindshare Polska oraz Alex Stil i Jacek Walkiewicz – Keynote Speakerzy tegorocznego wydarzenia.

Jak zbierać, przetwarzać i interpretować dane dot. zachowań konsumentów, by optymalizować kampanie i zwiększać wyniki? Czym jest efekt, a czym efektywność kampanii? Czy efektywność może występować jako zjawisko samodzielne czy wynika wyłącznie z porównywania elementów? Skąd czerpać i jak wykorzystywać dane dotyczące efektywności prowadzonych kampanii?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Odpowiedzi na te pytania padną 17 września w Fabryce Trzciny. Inspirujące wnętrza tego miejsca już po raz drugi będą gościć ekspertów i pasjonatów marketingu. Tym razem przez świat nowych mediów przeprowadzi nas Alex Stil, szef pionu Digital, Mindshare Worldwide. Drugim Keynote Speakerem tegorocznego Purple Day będzie Jacek Walkiewicz, psycholog, uznany mówca, którego wystąpienie na TEDxWSB podbiło polski internet.

Podczas paneli i warsztatów dyskusyjnych, które poprowadzą przedstawiciele domu mediowego Mindshare Polska oraz zaproszeni przez nich Goście, zagłębimy się w narzędzia i strategie komunikacji marketingowej, prowadzące do efektywnych wyników.

Udział w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie po otrzymaniu zaproszenia (rejestracja na www.purpleday.pl). NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij