Björn Ståhl został przewodniczącym jury konkursu KTR 2019

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Björn Ståhl został przewodniczącym jury konkursu KTR 2019

W tym roku do konkursu KTR wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń – aż 1265 prac. Oceniać je będzie 83 osobowe jury, w 7 składach, na czele z Björnem Ståhlem, executive creative directorem/chief creative officerem z INGO Stockholm.

Bjorn Ståhl zajmuje 7 miejsce w rankingu najlepszych dyrektorów kreatywnych świata, według The Big Won Report. W branży reklamowej pracuje od 29 lat, z czego przez 11 był związany z agencją Lowe w Sztokholmie i Londynie. Od 13 lat pracuje w INGO Stockholm, jako executive creative director/chief creative officer, jest również członkiem zarządu. Pod jego sterami agencja przebyła drogę z kreatywnego niebytu do ważnych międzynarodowych wyróżnień: 6 miejsce w rankingu Fast Company „Most innovative Companies in the world” 2017”, tytuł Agencji Roku Eurobest 2017 oraz 3 miejsce w rankingu najlepszych agencji Cannes Lions 2016.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Björn był jurorem w wielu prestiżowych konkursach. Na swoim koncie ma ponad 200 nagród, w tym Titanium I Grand Prix Cannes Lions oraz Black Pencil D&AD.

Konkurs Kreatywności

Rekordowe 1265 prac do KTR zgłosiło 230 podmiotów, w tym m.in.: agencje reklamowe, studia projektowe, domy produkcyjne i postprodukcyjne, domy mediowe, media, marketerzy, muzea i teatry, a nawet urzędy miast. Jury oceniać będzie prace w 3 kategoriach: Communication, Design oraz Craft. Nagrody zostaną przyznane podczas gali 7 czerwca, br.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij