Koniec z niezręczną rozmową z kierowcą – Uber wprowadza tryb ciszy

Koniec z niezręczną rozmową z kierowcą – Uber wprowadza tryb ciszy

Uber aktualnie pracuje nad wprowadzeniem nowej funkcji, która wpłynęłaby na komfort przejazdu – już niebawem użytkownicy amerykańskiej wersji aplikacji będą mieli możliwość wybrania tzw. trybu ciszy, który będzie oznaczał „zero rozmów” podczas przejazdu.

Niezręczne „small talki” to rzecz często spotykana podczas przejazdów Uberem czy taksówką. Z jednej strony wynika to z naszej uprzejmości, że wdajemy się w rozmowę z osobą odpowiedzialną za dowiezienie nas w miejsce docelowe, lecz z drugiej strony nie zawsze jesteśmy w humorze, by na siłę utrzymywać konwersację. Nowa funkcja Ubera została stworzona właśnie dla takich momentów, kiedy szczerze nie mamy ochoty z nikim rozmawiać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tak zwany tryb ciszy umożliwiałby określenie przy zamawianiu samochodu czy preferujemy jazdę w ciszy, bez żadnych rozmów. Nowa opcja wprowadziłaby też możliwość decydowania o temperaturze w aucie oraz dawałaby znać kierowcy, czy potrzebujemy pomocy z bagażem.

Początkowo tryb ciszy zostanie wprowadzony do aplikacji Uber w Stanach Zjednoczonych i będzie dostępny przy tych najdroższych i najbardziej ekskluzywnych przejazdach w opcjach Uber Black i Uber Black SUV. Na tę chwilę nie wiadomo dokładnie, kiedy nowa funkcja pojawi się w Polsce.

PS

To się nazywa nietypowy sposób na promocję – z okazji premiery swojego nowego albumu, francuska grupa rapowa PNL nawiązała współpracę z Uberem i w zamian na słuchanie podczas podróży, pasażer nic nie płacił za przejazd.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij