Żyj i pozwól żyć innym – Ministerstwo Infrastruktury i KRBRD z kolejną kampanią poświęconą bezpieczeństwu drogowemu

Żyj i pozwól żyć innym – Ministerstwo Infrastruktury i KRBRD z kolejną kampanią poświęconą bezpieczeństwu drogowemu

Ministerstwo Infrastruktury i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła kampanię poruszającą problem nieudzielania pierwszeństwa przejazdu, co jest główną przyczyną wypadków na polskich drogach.

Inauguracja kampanii „Żyj i pozwól żyć innym” odbyła się 20 maja br. podczas specjalnej konferencji, na której poruszono problem nieudzielania pierwszeństwa przejazdu i jego wpływ na stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii powstał spot, w którym nieuważny kierowca przeoczył znak mówiący o nakazie ustąpienia pierwszeństwa, skutkiem czego było wypadek. W jednej ze scen stanął on przed koniecznością wyboru, kto będzie jego ofiarą – starsze małżeństwo udające się na urodziny wnuka, matka z córką wracające z przedszkola, czy młody mężczyzna spieszący do szpitala do żony i nowonarodzonego dziecka. 

PS

15 października 2018 roku wystartowała kampania społeczna Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przestrzegająca przed nadmierną prędkością na drogach.

PS2

W zeszłym roku KRBRD prowadziła kampanię skierowaną do młodych kierowców w wieku 18-24 lat, którzy według policyjnych statystyk ponoszą odpowiedzialność za największą liczbę zdarzeń drogowych w 2016 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij