IKEA wprowadza do sprzedaży torbę Frakta w kolorach tęczy

IKEA wprowadza do sprzedaży torbę Frakta w kolorach tęczy

Z okazji tzw. „Pride Month” poświęconego społeczności LGBT, który startuje 1 czerwca w Stanach Zjednoczonych, IKEA wprowadziła do sprzedaży słynną torbę Frakta w kolorach tęczy. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

IKEA postanowiła wyrazić swoje poparcie dla społeczności LGBT wprowadzając do swoich sklepów w Stanach Zjednoczonych torby Frakta w kolorach tęczy. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany organizacji charytatywnej Human Rights Campaign Foundation, która prowadzi kampanię na rzecz równości dla lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Limitowana edycja torby będzie dostępna w marketach marki przez cały czerwiec, bowiem to właśnie ten miesiąc nazywany jest w USA „Miesiącem Dumy” społeczności LGBT.

Co więcej, 1 czerwca, czyli w dniu inauguracji tzw. „Pride Month” we wszystkich sklepach marki w USA zostanie wywieszona tęczowa flaga na rzecz solidarności ze środowiskiem LGBT.

PS

Zachęcamy do sprawdzenia innych ciekawych akcji oraz inicjatyw, w które angażuje się IKEA.

PS2

– Marzę o tym, aby w Polsce w końcu każda kochająca się para mogła wziąć ślub. Sama biorę ślub w czerwcu za rok i za każdym razem gdy o tym myślę, zaczynam coraz mocniej doceniać to, że mogę to zrobić – o swojej misji społecznej opowiada Martyna Kaczmarek, brand manager Ben & Jerry’s.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij