Havas zmienia siedzibę i integruje kompetencje w ramach strategii Havas Village

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Havas zmienia siedzibę i integruje kompetencje w ramach strategii Havas Village

Wraz z początkiem maja br. Havas Media Group oraz Havas Creative Group zmieniły siedzibę i obecnie mieszczą się wspólnie w biurowcu Moje Miejsce w Warszawie. Przeprowadzka jest związana z procesem integracji kompetencji Havas w ramach strategii Havas Village.

Havas Village to globalna strategia zakładająca ścisłą współpracę między zespołami kreatywnymi i mediowymi Havas w celu dostarczenia klientom zoptymalizowanej oferty zintegrowanej komunikacji marketingowej. W tym modelu współpracy we wspólnej przestrzeni specjaliści od mediów oraz od kreacji razem identyfikują najbardziej efektywne rozwiązania komunikacyjne dla klientów Grupy Havas. Koncept Havas Village jest również częścią nowej strategii pozycjonowania Grupy Havas – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Przeprowadzka do wspólnego biura to zwieńczenie kolejnego etapu naszej integracji w ramach koncepcji Havas Village. Jesteśmy częścią grupy Vivendi, regularnie spotykamy się, wymieniamy wiedzą i szukamy wspólnych projektów wykorzystujących w pełni nasze kompetencje. Siedząc pod jednym dachem, zespołom mediowym i kreatywnym łatwiej szukać synergii komunikacyjnej i budować kompleksową ofertę dla klientów. Wraz z tą zmianą otwieramy nowy rozdział Havas na polskim rynku i wkraczamy na rynek z zupełnie nowym potencjałem – powiedziała Małgorzata Węgierek, CEO Havas Media Group.

– Havas to jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup reklamowo-mediowych na świecie. Jako jedni z pierwszych wdrożyliśmy ideę ulokowania wszystkich kompetencji pod jednym dachem. Jestem przekonana, że to rozwiązanie – niewątpliwie korzystne dla naszych obecnych i przyszłych klientów, przełoży się także na komfort wszystkich pracowników Grupy Havas, umożliwiając im jeszcze lepszą integrację, pobudzając kreatywność i zapewniając zadowolenie z pracy. Z nową energią i zaangażowaniem chcemy budować przyszłość Havas w Polsce – stwierdziła Dorota Mazur, CEO Havas Creative Group.

Zgodnie z zaplanowanymi działaniami, część mediowa (Havas Media Group) i kreatywna (Havas Creative Group) z początkiem maja zmieniły siedzibę i obecnie mieszczą się razem pod dachem nowego wielofunkcyjnego biurowca Moje Miejsce na Dolnym Mokotowie wybudowanego przez Echo Investment. Do nowej przestrzeni przeprowadziło się ponad 300 pracowników Havas, którzy zajmują część 3. i całe 4. piętro budynku. Nowy wspólny adres Havas Media Group i Havas Creative Group to ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 1, 00-728 Warszawa. Zmianie nie uległy adresy mailowe ani kontakty telefoniczne pracowników.

Wraz ze zmianą siedziby nastąpiły również zmiany strukturalne. Spółki wchodzące w skład Grupy Havas (Havas Media Sp. z o.o., Arena Media Communications Sp. z o.o., FullSix Media Sp. z o.o., Socialyse Sp. z o.o., Havas Warsaw Sp. z o.o., Havas Engage Warsaw Sp. z o.o. oraz Havas PR Warsaw Sp. z o.o.) pozostają niezależne prawnie oraz organizacyjnie. Natomiast Socialyse, będące dotąd w strukturze Havas Media Group, staje się wspólną jednostką biznesową obu dywizji Havas, wyspecjalizowaną w tworzeniu komunikacji social i content marketingowej. Na czele jednostki, która od teraz korzysta ze wszystkich zasobów Village, takich jak badania, kreacja czy analityka, pozostaje Mateusz Walkowiak jako Head of Socialyse.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij