Kinsey Wolanski zdobyła ponad 2 mln followersów na Instagramie po akcji podczas finału Ligi Mistrzów – teraz jej konto zostało usunięte

Kinsey Wolanski zdobyła ponad 2 mln followersów na Instagramie po akcji podczas finału Ligi Mistrzów – teraz jej konto zostało usunięte

Youtuberka Kinsey Wolanski chciała zareklamować prowadzony wspólnie ze swoim chłopakiem kanał na YouTubie, w związku z czym wbiegła na boisko podczas finałowego meczu Ligi Mistrzów. Po tej akcji zdobyła ponad 2 mln followersów na Instagramie, jednak jej konto szybko zostało usunięte.

zdjęcie: twitter.com/darrenrovell

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W sobotę 1 czerwca wszyscy europejscy fani piłki nożnej i nie tylko uważnie śledzili finałowy mecz Ligi Mistrzów rozgrywający się między drużynami FC Liverpool i Tottenham Hotspur. W pewnym momencie, a dokładnie w 18 minucie spotkania, na murawę boiska wtargnęła kobieta ubrana jedynie w dość skąpy kostium kąpielowy. Okazało się, że w ten sposób dziewczyna chciała wypromować prowadzony wspólnie ze swoim chłopakiem kanał na YouTubie.

Kinsey Wolanski, bo to o niej mowa, jest współwłaścicielką kanału Vitaly Uncensored, na którym prezentowane są m.in. treści dla dorosłych oraz wiele nagości. Razem ze swoim chłopakiem Vitalijem Zdorovezkim niejednokrotnie promowali swój kanał w nietypowy sposób – w 2014 roku chłopak wtargnął na boisko podczas finałowego meczu mistrzostw świata między Niemcami a Argentyną.

Jak można było się spodziewać, akcja przyniosła youtuberce ogromną popularność – o jej wybryku rozpisują się media na całym świecie, natomiast jej konto na Instagramie, którego również jest aktywną użytkowniczką, w ciągu zaledwie kilkunastu godzin zdobyło ponad 2 mln obserwujących.

Krótko po tym Kinsey Wolanski zamieściła na swoim profilu na Twitterze informację, że jej konto na Instagramie zostało zhakowane. Niewiele później przedstawiciele portalu społecznościowego postanowili usunąć jej profil – do tej pory nie wiadomo dlaczego.

Jak się okazało, akcja Kinsey Wolanski sprawiła, że obecnie ekwiwalent reklamowy kanału Vitaly Uncensored może wynosić nawet 3,97 mln dolarów – taką informację podał amerykański ekspert od marketingu sportowego Darren Rovell.

PS

Pewien programista z Nowego Jorku stworzył w stu procentach zautomatyzowane konto na Instagramie, które zrobiło z niego influencera. Wszystko po to, by otrzymywać darmowe posiłki w restauracjach.

PS2

Pod koniec sierpnia 2018 roku bloger Warszawiak z Warszawy wytoczył walkę wszechobecnym na Instagramie botom, które lajkują lub komentują posty, gdy tylko oznaczy się je specjalnymi hashtagami.

PS3

Mediolańska restauracja This Is Not a Sushibar wpadła na pomysł nietypowej promocji z okazji otwarcia nowego lokalu – za danie można było zapłacić followersami z Instagrama.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij