Dziewczyny pewne siebie z Always

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dziewczyny pewne siebie z Always

Ruszyła kampania społeczna marki Always, która zachęca dziewczęta do budowania pewności siebie, między innymi poprzez aktywność sportową. Dodatkowo organizowany jest konkurs, przeznaczony dla kobiecych drużyn sportowych, w którym mogą wygrać 4000zł.

W maju br. marka Always, światowy lider w kategorii produktów ochrony kobiecej, rozpoczęła kampanię społeczną, która dopinguje dziewczyny do kształtowania sportowego charakteru. Znane influencerki młodego pokolenia, m.in. Natalia Lewandowska, KatkaVlog, Julia Żugaj, Julita Juchnowicz i Marlena Sojka pokazują, że być „#JakDziewczyna” to nie poddawać się, ale wytrwale i z determinacją dążyć do celu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Uważam, że to bardzo potrzebna inicjatywa. Always pokazuje, że robić coś jak dziewczyna to walczyć z własnymi słabościami, ciężko trenować i nie poddawać się. W końcu ważne jest, by dawać z siebie wszystko i dzięki temu stawać się lepszym. To kwestia charakteru, a nie płci – mówi Julia Żugaj.

Influencerki miały za zadanie stworzyć dwa filmy na TikToku i jedną publikację na Instagramie, które promują hasztagiem „JakDziewczyna”. W ramach kampanii realizowany jest konkurs dla kobiecych drużyn sportowych – do 30 czerwca na stronie Always można głosować na zgłoszone zespoły – 14 z największą liczbą głosów otrzyma 4000 zł, które mogą zostać przeznaczone na stroje, sprzęt sportowy lub profesjonalny trening.

Za przygotowanie i realizację kampanii, a także dobór i koordynację działań z influencerkami odpowiadają agencje GetHero i Mediacom.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij