Paweł Murawski został senior account managerem w Mobiem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paweł Murawski został senior account managerem w Mobiem

Od czerwca br. do zespołu Mobiem – czołowej agencji mobile marketingu w Polsce, dołączył Paweł Murawski, który jako senior account manager wzmocni dział handlowy firmy.

Paweł Murawski doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w HR Development, Dreamcast, domu mediowym IPG Mediabrands, Grupie Interia oraz Havas Media. W Mobiem, jako członek client service, będzie odpowiedzialny za rozwój relacji agencji z domami mediowymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Paweł to utalentowany mediowiec, z bardzo dobrym know-how agencyjnym oraz znajomością najnowszych rozwiązań digitalowych oraz mobile – jego wszechstronne doświadczenie znakomicie uzupełni kompetencje zespołu ekspertów Mobiem. Przed Pawłem nowe wyzwania, ale znając jego umiejętności analityczne, koncepcyjne oraz nieustanną chęć rozwoju, jestem przekonany, że świetnie sobie z nimi poradzi – komentuje Norbert Kowalski, Prezes Zarządu Mobiem.

– Mobile to nieodłączny element ekosystemu reklamy online, który wciąż ewoluuje i ma ogromy potencjał rozwoju. Cieszę się, że będę mógł pracować w czołowej agencji marketingu mobilnego w Polsce i mieć realny wpływ na kierunek developementu marketingu mobilnego u klientów Mobiem – dodaje Paweł Murawski, Senior Account Manager, Mobiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij