Unikalne porozumienie w polskim sporcie. Alians promocyjny dwóch Mistrzostw Europy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Unikalne porozumienie w polskim sporcie. Alians promocyjny dwóch Mistrzostw Europy

Tego jeszcze w polskim sporcie nie było. Z inicjatywy Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich, organizatorzy dwóch wielkich imprez, w dwóch różnych dyscyplinach, podjęli decyzję o wzajemnej współpracy promocyjnej dotyczącej tych wydarzeń.

Porozumienie dotyczy Mistrzostw Europy w biegach przeszkodowych (OCR) oraz Mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obydwie imprezy:

  • mają status Mistrzostw Europy,
  • po raz pierwszy organizowane są w Polsce,
  • będą odbywały się w podobnym terminie i regionie,
  • są największymi Mistrzostwami Europy w historii każdej z tych dyscyplin.

Od początku swojej działalności, PKSN aktywnie promuje dyscypliny nieolimpijskie. Począwszy od działań promocyjnych, tworzenia materiałów video, aktywności legislacyjnych jak i specjalnych eventów poświęconych atrakcjom i ideom sportów nieolimpijskich. W ramach działalności PKSN także inspiruje i integruje środowisko sportów nieolimpijskich w Polsce. Działalność ta aktywizuje się także w obszarach czasami dość niestandardowych. Z inicjatywy Grzegorza Kity, Przewodniczącego Rady Głównej PKSN doszło do nawiązania współpracy pomiędzy dwoma ważnym wydarzeniami sportowymi.

– Intencją i ideą Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich jest rozwój dyscyplin nieolimpijskich. Pomagamy w tym na wiele różnych, często nieszablonowych sposobów. Te dwie wielkie imprezy mistrzowskie mają tyle elementów wspólnych, że od razu przyszła mi do głowy koncepcja kopromocji. Odbywają się w zbliżonym czasie i miejscu. Mają walory historyczne dla swoich dyscyplin. Są największe w ich historii ale też po raz pierwszy odbywają się w Polsce. To też okazja, żeby pokazać, że Polacy umieją się wspierać i współpracować. PKSN często bierze na siebie rolę łącznika pomiędzy organizacjami i dyscyplinami. Inspiruje i integruje. Wiemy, że wspólne wysiłki mogą wytworzyć spory efekt synergii – mówi Grzegorz Kita, przewodniczący rady głównej PKSN.

  • Mistrzostwa Europy w biegach przeszkodowych (27-30.06.2019r. Gdynia)
  • Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej (2-7.07.2019r. Stare Jabłonki)

Współpraca pomiędzy organizatorami będzie polegała na wzajemnej promocji za pomocą kanałów social media, komunikacji PR oraz działań brandingowych.

Na terenie poszczególnej imprezy partner będzie miał także prawo do wystawienia własnego stoiska promocyjnego, działań samplingowych oraz komunikacji eventowej (komunikaty spikera, nagrania reklamowe)

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij