35. PZU Maraton Warszawski - adidas dostarczy biegaczom nieskończonej energii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
35. PZU Maraton Warszawski - adidas dostarczy biegaczom nieskończonej energii

Biegniesz? Kibicujesz? Dzięki adidas, 35. PZU Maraton Warszawski będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy 29 września dołączą do nas na trasie 42,195km i wezmą udział w biegu.

Dodamy Warszawie energii... razem!

Podstawą wszystkich działań jest aplikacja na www.facebook.com/adidasRunningPL. Daje ona możliwość aktywnego dodawania energii twardzielom, którzy mierzą się z dystansem Maratonu poprzez kibicowanie. Do wyboru są trzy formy dopingu: poprzez specjalne billboardy rozmieszczone na całej trasie, unikalne flagi kibica oraz dla uczestników Maratonu - opaski boost, zawierające osobiste i emocjonalne treści, które będą mogli odczytać w krytycznych dla swojego biegu momentach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

42 195 m - podzielimy na strefy

Trasę 35. PZU Maratonu Warszawskiego podzielimy na widoczne strefy odpowiadające stanowi zmęczenia w danym momencie. Każda z nich będzie zawierać motywujące hasła stworzone przez kibiców. Ostatnia strefa, nazwana „strefą boost” składać się będzie z większej ilości aktywności,

których celem jest dodanie energii w końcowej, najtrudniejszej fazie biegu, kiedy większość biegaczy boryka się z tzw. „ścianą”. Na maratończyków będzie czekał DJ, grający najbardziej energetyczne utwory (wybrane przez samych biegaczy), oraz zorganizowany tuż przed samą metą doping kibiców.

Eksperci adidas Running, czekają na Ciebie

27-28 września na Stadionie Narodowym, do dyspozycji wszystkich odwiedzających EXPO Sport&Fitness, będą eksperci adidas Running. Będziecie mieli możliwość spotkania Tomasza Lewandowskiego – trenera mistrza Europy na 800m z Barcelony i czwartego zawodnika mistrzostw świata w Moskwie – Marcina Lewandowskiego oraz Julitę Kotecką – trenerkę, a także psychologa Wojciecha Herrę, dietetyk Katarzynę Biłous i fizjoterapeutę Łukasza Wilgockiego. Chcecie ich poznać? Już teraz odpowiadają na Wasze pytania na specjalnej, rozbieganej zakładce adidas – www.adidas.bieganie.pl.

Do zobaczenia na trasie!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij