Klub AS Roma pomaga w poszukiwaniu zaginionych dzieci, ogłaszając nowe transfery piłkarskie

Klub AS Roma pomaga w poszukiwaniu zaginionych dzieci, ogłaszając nowe transfery piłkarskie

Klub piłkarski AS Roma postanowił zaangażować się w poszukiwanie zaginionych na całym świecie dzieci – teraz przy każdym wideo informującym o nowym transferze piłkarskim pojawią się zdjęcia młodych osób, które są poszukiwane.

Pierwszy filmik z serii pojawił się na facebookowym profilu AS Roma. Poinformowano w nim o dołączeniu do klubu piłkarskiego Leonardo Spinazzoli. Tuż obok jego zdjęć oraz krótkich scen z życia pojawiły się fotografie zaginionych na całym świecie dzieci oraz wzmianka, gdzie ostatnio dana osoba była widziana. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania klubu AS Roma została zainicjowana we współpracy z organizacjami Center for Missing and Exploited Children oraz Telefono Azzurro.

PS

Prawie 3000 zaginionych dzieci zostało zlokalizowanych w New Delhi zaledwie cztery dni po tym, jak policja miejska wdrożyła testowe oprogramowanie do rozpoznawania twarzy (FRS).

PS2

25 maja to Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. Od 12 lat Fundacja ITAKA uwrażliwia w tym dniu Polaków na temat osób, które zniknęły bez śladu. W tym 2016 roku z pomocą agencji K2 organizacja postanowiła uruchomić pierwsze na świecie narzędzie wykorzystujące Snapchata do poszukiwania osób zaginionych – SNAP&SEEK.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij