„Zamieszaj i ogarniaj” – kampania promująca nową odsłonę Nescafe 3in1

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Zamieszaj i ogarniaj” – kampania promująca nową odsłonę Nescafe 3in1

GoldenSubmarine przygotowało komunikację relaunchu marki Nescafe 3in1.

Agencja wypracowała koncepcję kampanii pod hasłem „Zamieszaj i ogarniaj”, której celem jest poinformowanie o relaunchu Nescafe 3in1. We współpracy z domem produkcyjnym ArtCore, agencja GoldenSubmarine zrealizowała dwa 30-sekundowe spoty dedykowane do digitalu. Każdy z nich prezentuje, jak przy Nescafe 3in1, młodzi bohaterowie radzą sobie z wyzwaniami dorosłego życia. W znalezieniu niekonwencjonalnych rozwiązań pomaga im Nescafe 3in1 dostępna w nowej, rewolucyjnej recepturze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Kampania pod hasłem Zamieszaj i ogarniaj  adresowana jest do młodych konsumentów, reprezentantów generacji Z, którzy znajdują się u progu wejścia w dorosłość. Akcja komunikuje zmianę receptury produktu oraz opakowania. Podkreśla symboliczną rolę NESCAFE 3in1 i pokazuje, że dzięki produktowi, większość dorosłych spraw da się ogarnąć bez spiny – wyjaśnia Kalina Stachowiak, account z agencji GoldenSubmarine.

– Kategoria miksów typu 3w1  i 2w1 znów jest w trendzie wzrostowym, a Nescafe jest jej niekwestionowanym liderem. Liczymy, że produkt w nowej odsłonie z nową komunikacją przyciągnie konsumentów wchodzących do świata kawy, a pozostałym przypomni o produkcie i zachęci do spróbowania nowej receptury – komentuje Michał Żuk, product manager w Nescafe.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij