#ZeroLikesGiven: Marka Kahlúa przygotowała wystawę postów, które uzyskały 0 lajków

#ZeroLikesGiven: Marka Kahlúa przygotowała wystawę postów, które uzyskały 0 lajków

Meksykański producent likieru kawowego Kahlúa postanowił stworzyć nietypową wystawę, składającą się tylko z tych postów z Instagrama, które nie uzyskały żadnych polubień. W ten sposób brand chce zwrócić też uwagę na zjawisko FOMO, które dopada wielu młodych osób.

Nietypowa wystawa zatytułowana „Zero Likes Given” odbędzie się w Nowym Jorku i będzie składała się tylko z tych postów, które otrzymały zero polubień. W ten sposób meksykański producent likieru kawowego Kahlúa chce zwrócić uwagę nie tylko na te zdjęcia czy filmiki, które biją rekordy popularności na Instagramie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach wystawy marka Kahlúa stworzyła specjalny algorytm, dzięki któremu każdy z nas może na tej stronie stworzyć zestawienie swoich najlepszych zdjęć, które nie otrzymały żadnych lajków. Co ciekawe, owy algorytm działa w podobny sposób co słynne kompilacje dziewięciu postów, które rokrocznie pojawiają się na Instagramie jako swoiste podsumowanie roku.

Ponadto, w ramach wystawy marka Kahlúa przeprowadziła specjalne badania, poświęcone zjawisku FOMO, czyli „strachu przed pominięciem”. Podczas gdy ponad 90% ankietowanych nastolatków stwierdziło, że należy żyć chwilą, połowa z nich przyznała, że ominął ich jakiś ważny moment, bo robili w tym czasie zdjęcie na Instagrama. Natomiast ponad jedna trzecia badanych powiedziała, że usuwa zdjęcie wtedy, gdy w przeciągu minuty nie pojawia się żaden lajk.

PS

Instagram poinformował, że w kilku krajach prowadzone są testy nowej funkcji, która ukryje licznik polubień pod postami. Aktualizacja ta ma być częścią walki z botami, które sztucznie zwiększają zasięgi niektórych kont.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij