„Nie zaśmiecaj naszego domu” – ruszyła nowa kampania województwa małopolskiego

„Nie zaśmiecaj naszego domu” – ruszyła nowa kampania województwa małopolskiego

Województwo małopolskie ruszyło z nową kampanią społeczną zatytułowaną „Nie zaśmiecaj naszego domu”. Jej celem jest ochrona obszarów zielonych regionu przed niszczeniem i zaśmiecaniem.

Tego spojrzenia nie da się nie zauważyć. Wielkie oczy puchacza zwyczajnego i skupiony wzrok niedźwiedzia brunatnego przez cały sierpień będą bacznie obserwować mieszkańców i turystów wchodzących do lasów oraz parków narodowych i krajobrazowych Małopolski. Wszystko to w ramach startującej właśnie kampanii województwa małopolskiego pod hasłem „Nie zaśmiecaj naszego domu”, której celem jest budowanie świadomości proekologicznej wśród mieszkańców i turystów oraz ochrona obszarów zielonych przed niszczeniem i zaśmiecaniem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii na terenie całej Małopolski pojawi się 300 plakatów z ambasadorami akcji, czyli dzikimi zwierzętami zamieszkującymi region. Zostaną one rozmieszczone na terenie 15 nadleśnictw, 6 parków narodowych i 11 parków krajobrazowych. Ponadto, w Radio Kraków będzie emitowany spot z udziałem tych zwierząt. Przygotowano także animację, która będzie wyświetlana w pociągach Kolei Małopolskich, a także na nośnikach partnerów kampanii.

zdjęcie: facebook.com/lubiemalopolskie

Co więcej, podczas trwania akcji będzie można spotkać na żywo jednego z ambasadorów kampanii – niedźwiedzia brunatnego, który pojawi się m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Ekologicznych Kraków Green Film Festiwal.

Kampania potrwa od 5 do 31 sierpnia. Będą ją wspierać także działania w prasie, internecie i social mediach.

PS

SuWOW!ki, DrOHiczyn, SUPER!aśl, no i ŁOOO!mża. Podlaskie prezentuje największe atrakcje regionu posługując się emocjami – dosłownie. A te niosą się viralowo.

PS2

Harmonia, przyroda, natura, zieleń – region podlaski podbija serca Internautów pięknymi zdjęciami przyrody, zachęcającymi do zwolnienia tempa życia i wyciszenia się poza miejską dżunglą. Idea przewodnia realizowanej dla Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej kampanii „Podlaskie. Zasil się naturą” nawiązuje do hasła województwa podlaskiego „Podlaskie. Zasilane naturą”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij