Tyskie zachęca, by „Przejść na ty ponad parawanami”

Tyskie zachęca, by „Przejść na ty ponad parawanami”

Marka Tyskie ruszyła z kolejną odsłoną swojej kampanii „Przejdźmy na ty”. Tym razem postanowiła zachęcić plażowiczów ukrywających się za swoimi parawanami, by „Przeszli na ty” z innymi wypoczywającymi.

„Przejdźmy na ty” to kampania marki Tyskie, która zachęca społeczeństwo do dbania o bliskie relacje i poznawania się. Wcześniej brand stworzył nietypową akcję, w ramach której winda pewnego bloku zamieniła się na jeden dzień w bar. Eksperyment miał za zadanie udowodnić, że nawet tak codzienne miejsce, jak winda może być początkiem nowej znajomości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz marka ruszyła z kolejną odsłoną swojej kampanii – postanowiła zachęcić plażowiczów ukrywających się za swoimi parawanami do przełamywania barier i zapoznania się z innymi osobami.

W związku z tym na plaży w Lubiatowie pojawił się tajemniczy parawan, który swoim rozmiarem znacznie się wyróżniał na tle innych. W środku natomiast znajdował się bar. Inicjatorzy akcji dali plażowiczom ciekawą propozycję – za oddanie swojego parawanu i nawiązanie kontaktu z innymi wypoczywającymi otrzymywali piwo.

PS

Banery z imionami sąsiadów umieszczone na jednej z kamienic w centrum Warszawy i sonda uliczna zachęcająca do przechodzenia na Ty – to kolejna odsłona kampanii marki Tyskie. Niestandardowe formaty reklamowe zawisły z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada, przypadającego w tym roku na 28 maja.

PS2

Już nie kilka międzynarodowych koncernów, a kilkuset lokalnych producentów. Trzecie miejsce pod względem ilości uwarzonego piwa w Europie. Dziesiątki tysięcy osób zaangażowanych w produkcję i miliony potencjalnych klientów. Tak wygląda obecnie rynek piwny w Polsce. Co zrobić, aby utrzymać klientów na coraz trudniejszym rynku? W jaki sposób dotrzeć do nowych konsumentów i uczynić z nich prawdziwych fanów marki?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij