Przemek Pawlak i Staszek Błędniak z Lemon Sky do Visual71

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przemek Pawlak i Staszek Błędniak z Lemon Sky do Visual71

Małe jest fajne, elastyczne i bardziej efektywne. Z tą myślą Przemek Pawlak (creative) oraz Staszek Błędniak (designer) połączyli siły i założyli Visual71. Korzystając z wieloletniego stażu pracy w branży digital stworzyli własne studio kreatywne oferujące usługi w obszarze komunikacji wizualnej.

- Wychodzimy z założenia, że jest miejsce na rynku dla małego zespołu bez agencyjnej otoczki oferującego wysokiej jakości usługi. Wiemy doskonale, że estetyka odgrywa dziś ogromną rolę w sprzedaży usług i produktów dlatego stanowi fundament naszej działalności. Wiedzę i kompetencje zdobyte przy współpracy z największymi markami i korporacjami przenosimy więc na mniejsze organizacje i start-upy. Pomagamy im stawiać pewnie pierwsze kroki lub przyspieszać rozwój dzięki zadbaniu o ich wizerunek i jakość narzędzi komunikacji wizualnej - mówią założyciele Visual71, Przemek Pawlak i Staszek Błędniak.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twórcy studia Visual71 w poprzednich 12 latach związani byli z agencjami Glue London, K2, Internet Designers i Lemon Sky. W tej ostatniej Przemek Pawlak jako Head of Digital Production kierował działem nowoczesnych technologii, a Staszek Błędniak jako Senior Art Director szefował działowi graficznemu agencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij