Unity Bar: Cadbury stworzyło czterokolorową czekoladę ku pochwale różnorodności

Unity Bar: Cadbury stworzyło czterokolorową czekoladę ku pochwale różnorodności

W ramach tegorocznego Dnia Niepodległości w Indiach marka Cadbury stworzyła czterokolorową tabliczkę czekolady, której celem było promowanie różnorodności wśród tamtejszego społeczeństwa.

15 sierpnia br. Indie obchodziły Dzień Niepodległości. Z tej okazji marka Cadbury postanowiła złożyć hołd temu państwu, w którym żyją osoby różnej rasy, wyznania czy religii, i stworzyła limitowaną edycję swojej czekolady.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cadbury Unity Bar to połączenie gorzkiej, mieszanej (gorzkiej i mlecznej), mlecznej i białej czekolady, która powstała ku pochwale różnorodności. Zdjęcie czterokolorowej tabliczki czekolady, zamieszczone na instagramowym profilu marki, szybko zyskało popularność wśród użytkowników, którym spodobał się pomysł brandu. Wiele osób w komentarzach napisało też, że czekolada Unity Bar powinna na stałe wejść do oferty marki. 

Co więcej, marka Cadbury umieściła też reklamę czterokolorowej tabliczki czekolady w indyjskim magazynie „Economic Times” wraz z tekstem w kilku językach, odpowiednich dla poszczególnych regionów Indii, w których pojawiło się czasopismo.

Za realizację odpowiadała agencja Ogilvy. 

PS

Marka Dove i Getty Images postanowiły położyć kres nienaturalnym i sztucznych zdjęciom stockowym kobiet. Stworzyły więc projekt #ShowUs, w którym występują prawdziwe, inspirujące i różnorodne kobiety.

PS2

Marka Freed of London od kilkudziesięciu lat tworzy profesjonalne obuwie do tańca. W listopadzie 2018 roku brand wprowadził zróżnicowaną kolekcję pointów w różnych odcieniach dla baletnic o ciemniejszych karnacjach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij