MeetUp, czyli największe w Polsce spotkanie z influencerami już za nami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MeetUp, czyli największe w Polsce spotkanie z influencerami już za nami

Tłumy nastolatków z całej Polski odwiedziły krakowską TAURON Arenę, aby podczas MeetUp 2019 poznać swoich idoli. Gwiazdy YouTube Karol Wiśniewski z Ekipą, Remigiusz Wierzgoń oraz TikTokerzy Marlena Sojka i Kuba Norek to tylko niewielka część twórców internetowych, których można było spotkać.

Młodzież w naszym kraju spędza średnio 4 godziny i 12 minut na korzystaniu z internetu. Dlatego to głównie w sieci nastolatki natrafiają na inspirujące je osoby. To właśnie w odpowiedzi na potrzeby młodych ludzi (i nie tylko) w krakowskiej TAURON Arenie odbyło się największe w Polsce spotkanie integrujące twórców internetowych oraz ich fanów. Podczas MeetUp 2019 uczestnicy wydarzenia mogli spotkać blisko 250 Youtuberów i TikTokerów w jednym miejscu. Impreza już po raz trzeci odbyła się w stolicy Małopolski. Przy jej organizacji otrzymaliśmy duże wsparcie ze strony Urzędu Miasta Krakowa. Co prawda na podsumowania jeszcze przyjdzie czas, ale szacujemy, że w wydarzeniu uczestniczyło ponad 20 tys. osób i po raz kolejny poprzeczka została podniesiona wyżej - mówi Paweł Kowalczyk, wiceprezes agencji influencer marketingu GetHero.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W trakcie imprezy młodzież z całego kraju miała okazję do spotkania swojego ulubionego twórcy internetowego, porozmawiania z nim czy nawet zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Podczas MeetUp® 2019, oprócz gwiazd internetu, nie zabrakło również dodatkowych atrakcji. Wśród nich konkursów z nagrodami czy koncertów w wykonaniu - MY3, WIP BROS czy Mateusza Ciawłowskiego. W trakcie wydarzenia młodzież uczestniczyła również w warsztatach prowadzonych przez Pawła Sviniarskiego, podczas których znany Youtuber udzielił cennych wskazówek, jak rozpocząć przygodę z tworzeniem w internecie oraz skutecznie promować swoje kanały komunikacyjne.

MeetUp to największe w Polsce wydarzenie integrujące twórców internetowych oraz ich fanów. Impreza po raz kolejny została zorganizowana przez agencję influencer marketingu GetHero oraz Urząd Miasta Krakowa. Sponsorami wydarzenia byli: Zott, Monte Snack, Wawel, Guseppe, Hasbro, Urząd Miasta Krakowa, Allegro, Acer Predator, G2A, VR World, Czysta Polska i Rafał Sonik.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij