Deskorolka do wybicia szyby i telefon, by pożegnać się z mamą, czyli „Back to School Essentials”

Deskorolka do wybicia szyby i telefon, by pożegnać się z mamą, czyli „Back to School Essentials”

Fundacja Sandy Hook Promise stworzyła spot pod hasłem „Back to School Essentials”, w którym uczniowie opowiadają co dostali od swoich rodziców, by przetrwać rok szkolny – oprócz standardowych przedmiotów, takich jak słuchawki w plecakach znalazły się rzeczy, które przydadzą się podczas strzelaniny.

Strzelaniny w szkołach to niestety coraz częstszy problem, który dotyka mieszkańców amerykańskich miast. By zwrócić na to uwagę, fundacja charytatywna Sandy Hook Promise stworzyła nietypowy spot pod hasłem „Back to School Essentials”, w którym uczniowie opowiadają o swoich szkolnych niezbędnikach otrzymanych od rodziców. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oprócz segregatora do notatek czy słuchawek, w plecakach uczniów znalazły się też przedmioty, które przydadzą się im podczas strzelaniny w szkole – deskorolka do wybicia szyby, skarpetki do zatamowania krwawienia czy telefon, by wysłać ostatniego SMS'a do mamy. 

Organizacja Sandy Hook Promise za pomocą swojej nowej kampanii chce zwrócić uwagę amerykańskiego społeczeństwa na problem ciągłych strzelanin w szkołach i zachęca wszystkich, by angażowali się w działania przeciwdziałające kolejnym tragediom.

Co istotne, fundacja została założona przez rodziny ofiar strzelaniny w szkole podstawowej Sandy Hook w stanie Connecticut, podczas której zginęło 28 osób, głównie dzieci w wieku 6–7 lat.

PS

Tutaj kolejna świetna kampania fundacji Sandy Hook Promise, która z pozoru opowiadała historię szkolnej miłości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij