Niektórzy lubią poezję – kampania Fundacji Wisławy Szymborskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Niektórzy lubią poezję – kampania Fundacji Wisławy Szymborskiej

Na początku października rozpoczął się 2. etap kampanii "Niektórzy lubią poezję" popularyzującej czytanie poezji z udziałem Magdaleny Cieleckiej, Anny Marii Jopek, Tomasza Majewskiego oraz Wojciecha Waglewskiego.

Kampania jest jednym z głównych zadań leżących przed powołaną w ubiegłym roku Fundacją Wisławy Szymborskiej w ramach realizacji testamentu polskiej noblistki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja "Niektórzy lubią poezję" realizowana jest od maja tego roku. Pomysłodawcy pragną nie tylko zachęcać ludzi do czytania wierszy, ale chcą również pokazać, że poezja łączy osoby różnych pokoleń i profesji. W ramach kampanii ukazały się krótkie filmy, w których przedstawiciele polityki, kultury i sportu: Magdalena Cielecka, Anna Maria Jopek, Tomasza Majewski oraz Wojciech Waglewski zachęcają do czytania poezji.

W kolejnej odsłonie akcji zaprezentowane zostaną billboardy oraz plakaty promujące czytanie poezji. Kampania prowadzona będzie w Krakowie oraz w Warszawie z wykorzystaniem nośników reklamy zewnętrznej oraz poprzez plakaty umieszczone w warszawskim metrze. Ponadto do promocji akcji wykorzystane zostaną ekrany znajdujące się w sieci księgarni Empik. W 70 sklepach emitowane będą krótkie spoty reklamowe.


Do współpracy w akcji zaangażowane zostały duże media m.in TVN24 oraz III Program Polskiego Radia, które objęły patronat medialny nad akcją, pomogły w realizacji spotów oraz rozpowszechnieniu akcji. Kampania została dofinansowana ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Kultura-Interwencje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij