Obecność na Linkedin – od pracownika do CEO. Już za tydzień Linkedin Local Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Obecność na Linkedin – od pracownika do CEO. Już za tydzień Linkedin Local Warszawa

Linkedin staje się wszechobecny w świecie B2B. Jak wykorzystać go dobrze na każdym stanowisku? Odpowiedź znajdą prelegenci najbliższej konferencji Linkedin Local Warszawa, która odbędzie się już 8 października br. w Warszawie.

Linkedin jest zdecydowanie największym portalem społecznościowym dla biznesu. Dodatkowo od trzech lat utrzymuje pierwsze miejsce w badaniach zaufania użytkowników do publikowanych tam treści. Z kolei Polska jest jednym z najszybciej rosnących rynków dla LinkedIn – w ostatnim roku przybywa średnio ponad 30 000 polskich użytkowników miesięcznie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Te wszystkie czynniki przyciągają coraz więcej zainteresowanych. Pytanie – jak wykorzystać istniejący tam potencjał do rozwoju swojego biznesu? Jak zaangażować swoich pracowników do włączenia się w działania, czy jak prezentować się jako CEO?

Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci i paneliści konferencji Linkedin Local Warszawa, której kolejna już edycja odbędzie się we wtorek 8 października w Solutions.Rent przy pl. Trzech Krzyży 10/14. Start o godzinie 18:00.

Na zaproszenie Sharebee – organizatora Linkedin Local Warszawa – do Polski przyjeżdża Dr Natalia Wiechowski. Niemka, z polskimi korzeniami, która od wielu lat zajmuje się #ExecutivePresence, czyli marką osobistą prezesów firm. Natalia jest członkiem Forbes Coach Council oraz oficjalnym trenerem LinkedIn. Na stałe mieszka w Dubaju, skąd bierze czynny udział w budowaniu międzynarodowej społeczności tego portalu.

Energetyzująco zapowiada się także prezentacja Joanny Waszak, ekspertki marketingu B2B z innogy Polska. Joanna opowie o pierwszym w Polsce wdrożeniu programu social selling w branży energetycznej.

Zwieńczeniem konferencji będzie Panel Dyskusyjny „LinkedIn – od pracownika do CEO”, w którym Natalia Wiechowski, Joanna Waszak oraz Angelika Chimkowska podzielą się swoim doświadczeniem oraz porozmawiają o kierunkach i istotnych trendach działań biznesowych widocznych na platformie LinkedIn.

Program konferencji gwarantuje sporą dawkę nowej wiedzy, odważne wystąpienia oraz możliwość spojrzenia na globalne trendy, które pokażą w jakim kierunku warto skierować kolejne kroki.

Zapisy na konferencje dostępne są na stronie linkedinlocal.sharebee.pl

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij