Showroom wprowadza do swojej oferty luksusowe produkty vintage

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Showroom wprowadza do swojej oferty luksusowe produkty vintage

Showroom rozszerza swój asortyment o luksusowe akcesoria vintage. W ofercie znajdą się produkty 47 marek m.in. Louis Vuitton, Celine, Chanel, Gucci, Prada, Fendi, Burberry, Mulberry, Christian Dior, YSL i Balenciaga. Wszystkie produkty są zweryfikowane pod kątem autentyczności.

Dostęp do ponadczasowych, wysokiej jakości produktów nie był prostszy, w każdym tygodniu będzie pojawiać się kilkadziesiąt nowości. Wszystkie akcesoria są dokładnie sfotografowane, widoczne ślady użytkowania są wyszczególnione w opisie. Coraz więcej konsumentów interesuje się modą z tzw. drugiego obiegu, wychodząc naprzeciw ich potrzebom Showroom podjął starania o pozyskanie odpowiednich dostawców, którzy współpracują m.in. z Farfetch.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gwarancja jakości i autentyczności

Każdy model jest sprawdzany pod kątem autentyczności zgodnie z surowym procesem. Nasi kontrahenci dokładnie porównują specyfikacje produkcyjne, związane z każdym produktem: logotyp, surowce, zamki błyskawiczne, szwy, numery seryjne, podszewki, karty autentyczności oraz naklejki hologramowe. Część produktów dostarczana jest w oryginalnych opakowaniach.

Świadoma konsumpcja wpływa na zmniejszenie śladu węglowego, powodowanego przez przemysł odzieżowy. W zeszłym roku platforma w ramach miesiąca mody zrównoważonej, zachęcała klientów do świadomych nawyków zakupowych oraz przedstawiała sylwetki projektantów, produkujących lokalnie z wykorzystaniem ekologicznych materiałów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij