Tous powierza PromoTraffic kampanie PPC na rynku międzynarodowym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tous powierza PromoTraffic kampanie PPC na rynku międzynarodowym

Marka Tous rozszerzyła współpracę z agencją PromoTraffic o obszar płatnej reklamy w wyszukiwarce oraz analityki internetowej na rynku czeskim i słowackim. Celem działań jest skalowanie biznesu i zwiększanie współczynników konwersji.

Obecnie działania PromoTraffic na rynku czeskim i słowackim obejmują zarówno usługę SEO, jak i PPC. Do optymalizacji kampanii agencja wykorzystuje szeroki toolset, w ramach którego znalazły się takie narzędzia jak Whoop! Apps, ROIHunter, Revealbot oraz Spaceboost. Pomagają one we włączaniu do usług machine learning i automatyzacji działań na wielu rynkach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Podejmując współpracę z Tous, wspieramy realizację usługi PPC nowoczesną technologią opartą o machine learning i AI. Te zaawansowane rozwiązania dają możliwość skalowania kampanii PPC w efektywny sposób. Połączenie kont reklamowych z narzędziami DoubleClick, Whoop! Apps, Optmyzr czy ROIHunter pozwoli nam skutecznie rozwijać biznes dla marki Tous. Wierzymy, że innowacyjne systemy pomogą zaoszczędzić czas, uprościć działania, podejmować trafniejsze decyzje i zwiększać zwrot z inwestycji (ROI) w marketingu internetowym na rynkach zagranicznych – mówi Krystian Kucharski, wiceprezes i performance director PromoTraffic.

Tous to wywodząca się z Hiszpanii marka, znana każdej wielbicielce biżuterii. Dziś może pochwalić się już stuletnią tradycją oraz szerokim asortymentem. Posiada ponad 600 sklepów na 5 kontynentach. Z agencją digitalową PromoTraffic współpracuje od listopada 2018.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij