Portal Flipo.pl reklamuje „tanie loty w jedną stronę” tuż po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych

Portal Flipo.pl reklamuje „tanie loty w jedną stronę” tuż po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych

13 października br. odbyły się wybory parlamentarne, których wyniki poznaliśmy już tego samego dnia po godzinie 21. W odpowiedzi na niezadowolone głosy wielu mieszkańców Polski platforma Flipo.pl zaczęła reklamować swoją ofertę „lotów jednokierunkowych”.

Tuż po godzinie 21, kiedy to pojawiły się pierwsze wyniki tegorocznych wyborów parlamentarnych i jasne stało się, że partia Prawo i Sprawiedliwość dalej będzie dzierżyć władzę w naszym państwie, wiele osób zaczęło wyrażać w mediach społecznościowych swoje niezadowolenie tym faktem. Popularne portale zalały posty, w których użytkownicy deklarowali nawet chęć opuszczenia kraju. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Fakt ten wykorzystał popularny serwis Flipo.pl, który tuż po ogłoszeniu wyników wyborów opublikował na swoim facebookowym profilu grafikę wraz z opisem „Nie wyszło zgodnie z Waszymi oczekiwaniami? Skorzystaj z oferty biletów jednokierunkowych od Flipo.pl ;)”.

Co więcej, studio fotograficzne z Płońska stworzyło promocję na zdjęcia do dokumentów, np. gdyby ktoś zdecydował się na „podróż w jedną stronę”. 

Zachęcamy też do sprawdzenia innych kreacji znanych marek oraz firm, stworzonych w odpowiedzi na wyniki wyborów parlamentarnych.

zdjęcie: facebook.com/Flipopl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij