Łaciate zawsze w domu w kampanii Mlekpolu i Leo Burnett Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łaciate zawsze w domu  w kampanii Mlekpolu i Leo Burnett Warszawa

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie i Agencja Leo Burnett Warszawa przygotowały wielokanałową kampanię promującą mleko Łaciate, która będzie obecna w digitalu, social mediach, telewizji oraz nośnikach OOH.

To pierwsza kampania przygotowana przez agencję dla Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie po wygraniu przetargu na długoterminową obsługę strategiczno-kreatywną. Kampania ma charakter wizerunkowy i zachęca do sięgania po mleko Łaciate

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Najnowsze działania dla marki Łaciate oparliśmy na dwóch filarach. Z jednej strony w naszej kampanii opowiadamy o tym jaka jest marka Łaciate: naturalna, swojska, bliska domu i natury, a z drugiej w mediach społecznościowych inspirujemy do przygotowywania dobrze nam znanych potraw mlecznych i odkrywania nowych – powiedziała Agnieszka Szymków, account director w agencji Leo Burnett Warszawa.

Na potrzeby kampanii agencja przygotowała spot telewizyjny w wersji 30 i 15 sekundowej. Ich emisję zaplanowano w kanałach, także tematycznych, należących do stacji TVP, POLSAT i TVN. Działania promujące Łaciate będą prowadzone na Facebooku i w popularnych serwisach internetowych takich, jak: Noizz Food, Interia, Blix oraz nośnikach OOH. W ramach całego przedsięwzięcia agencja Leo Burnett przygotowuje także nową stronę internetową marki.

W dotychczasowym dorobku agencji znajdują się kampanie zrealizowane dla mleka Łaciate oraz Serków Łaciatych. Oba projekty zrealizowano jesienią 2016 r.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij