Porozmawiaj z Mariuszem Szczygłem przez Messengera Festiwalu Conrada

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Porozmawiaj z Mariuszem Szczygłem przez Messengera Festiwalu Conrada

Mieliście kiedyś okazję porozmawiać z Mariuszem Szczygłem przez Messenger? By dowiedzieć się, co laureat tegorocznej Nagrody Nike sądzi o #rzeczywistości, wystarczy napisać w aplikacji Messenger do Festiwalu Conrada.

Literacki bot, w którym użytkownicy aplikacji Messenger mogą porozmawiać z „wirtualnym” Mariuszem Szczygłem, to niecodzienna akcja promująca XI edycję Festiwalu Conrada, która odbędzie się między 21 a 27 października br. w Krakowie. Jej hasłem przewodnim są „rzeczywistości” i właśnie o znaczenie tego pojęcia możemy zapytać autora „Nie ma” przez Messengera festiwalu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Użytkownicy aplikacji, niczym odbiorcy literackich zabaw francuskiej grupy OuLiPo lub czytelnicy popularnych gier książkowych (tzw. „paragrafówek”), decydują o przebiegu rozmowy poprzez wybór jednego z alternatywnych pytań. Na ostatnim etapie konwersacji Mariusz Szczygieł przygotował wiadomość głosową. Jaką? Warto się przekonać, wchodząc na facebookowy profil @ConradFestival i wybierając „Wyślij wiadomość” lub wyszukując Conrad Festival w aplikacji Messenger. Na spotkanie z wirtualnym autorem można też udać się klikając w link.

Tym, którzy chcieliby zadać pisarzowi swoje pytanie, literacki bot Festiwalu Conrada nie pozostanie dłużny. Pod koniec rozmowy użytkownicy zostaną poinformowani o możliwości wpisania pytania. Najciekawsze zostaną wykorzystane w trakcie spotkania z Mariuszem Szczygłem podczas Festiwalu Conrada, 24 października o godz. 20.30 w Pałacu Czeczotka. Pełny program wydarzenia znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij