Spółki Brandwise, Animise i Kancelaria Bil łączą siły

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spółki Brandwise, Animise i Kancelaria Bil łączą siły

Brandwise, Animise i Kancelaria Bil tworzą grupę marketingową AdWise Group. Nowy podmiot na rynku koncentruje się na dostarczaniu efektywnych rozwiązań opartych na analizie danych oraz jakościowej obsłudze klienta. Na czele grupy stoi Łukasz Świrgał.

Spółki tworzące grupę będą nadal niezależnie rozwijać kompetencje w swoich obszarach, jednocześnie uzupełniając wzajemnie swoją ofertę w ramach grupy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Brandwise, istniejąca na rynku od 5 lat, specjalizuje się w skutecznej komunikacji oraz tworzeniu unikatowych narzędzi marketingowych. W 2017 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na materiały wideo, powstało studio produkcji animacji i filmów biznesowych – Animise. Jego realizacje szybko i efektywnie trafiają z komunikatem do odbiorców. Kancelaria Bil zapewniająca klientom wsparcie prawne w zakresie prowadzonych działań promocyjnych i obsługę prawną dla firm powstała w 2013 roku.

Obecnie AdWise Group to ponad 20 osób pracujących dla ponad 50 klientów, przede wszystkim z branży finansowej i ubezpieczeniowej, w tym takich marek jak AVIVA, HAPI Pożyczki, Marshal Lion Group, Accenture, InBank Polska, Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń (dawniej Gothaer), Creamfinance, Lendo Polska czy Provident.

Powstanie grupy to także zupełnie nowa identyfikacja wizualna wszystkich spółek oraz strony internetowe w nowej odsłonie. Impulsem do zmiany były 5. urodziny Brandwise – podmiotu, który wszystko zapoczątkował.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij