Cyber Marian i Krzysztof Ibisz w jednej produkcji – premiera drugiej odsłony filmu „Wciągnęło mnie do GIER”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cyber Marian i Krzysztof Ibisz w jednej produkcji – premiera drugiej odsłony filmu „Wciągnęło mnie do GIER”

Cyber Marian, jeden z najsłynniejszych polskich youtuberów, opublikował właśnie film „Wciągnęło mnie do GIER 2”. W filmie, oprócz znanych influencerów, takich jak Epic Cheat Meal, IZAK i Randall, wystąpił też Krzysztof Ibisz.

Pierwsza część serii „Wciągnęło mnie do GIER” zdobyła niezwykłe uznanie widzów oraz ekspertów – została uhonorowana nagrodą specjalną podczas konkursu Grand Video Awards. Obie produkcje potwierdzają, że widzowie YouTube'a mogą znaleźć na platformie bardzo skomplikowane i dopracowane realizacje, tworzone przy pomocy profesjonalnej ekipy filmowej. Nowe wideo Cyber Mariana zostało zrealizowane z wykorzystaniem efektów specjalnych nagrywanych na żywo (SFX), a jego jakość dorównuje kinowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– To jest mój pierwszy film, przy którym pracowałem z profesjonalną ekipą pirotechników. Przed zdjęciami zastanawialiśmy się czy prawdziwe wybuchy będą w stanie przebić efekty komputerowe, które do tej pory pojawiały się w moich filmach. Po pierwszej eksplozji nie mieliśmy już wątpliwości. Jest to też mój drugi film zrealizowany z marką Predator (Acer), która i w tym przypadku dała mi tzw. wolną rękę, czyli coś co uwielbiam przy pracy z firmami – komentuje Cyber Marian.

Wśród gier, do których wciągnięty został Cyber Marian w ramach fabuły są popularne obecnie tytuły: CS:GO Counter-Strike Global Offensive, Call of Duty WW2, Hitman, Tomb Rider, Rust, CyberJunk i Cyberpunk 2077.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij