Zakłady bukmacherskie podjęły współpracę z Polską Ligą Esportową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zakłady bukmacherskie podjęły współpracę z Polską Ligą Esportową

Zakłady bukmacherskie forBET poszerzają swoją działalność w branży esportowej. W miniony weekend podczas Poznań Game Arena 2019 firma ogłosiła podjęcia współpracy z Polską Ligą Esportową.

Zakłady bukmacherskie forBET działające od 2016 roku, to jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Dążąc do rozwoju swojej oferty w naszym kraju, marka ogłosiła partnerstwo nad Polską Ligą Esportową podczas WarmUP, czyli zmaganiami rozgrzewkowymi przed właściwym sezonem organizowanmi na PGA 2019.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Partnerstwo z Polską Ligą Esportową daje nam wiele możliwości. Przede wszystkim jest to dotarcie z naszą zróżnicowaną ofertą do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Ponadto wspieranie polskiego esportu jest dla nas szalenie ważne, ponieważ obserwujemy dynamiczny rozwój tej branży i widzimy jaki potencjał niesie ta inwestycja – mówi Viktor Pacinek, specjalista ds. marketingu w forBET.

– Współpraca Polskiej Ligi Esportowej z marką forBET przyniesie obu stronom wiele korzyści, i pozwoli na wspólne kreatywne podejście do rozgrywek esportowych. Rozpoczynając inwestycję w esport od wsparcia transmisji turniejowych, forBET przechodzi na nowy i bardziej zaawansowany etap współpracy z branżą sportów elektronicznych – mówi Justyna Oracz, head of brands Fantasyexpo.

Co typujemy w esporcie?

Rozgrywki organizowane przez agencję gamingową Fantasyexpo regularnie przyciągają masę widzów - zmagania najlepszych polskich teamów esportowych śledzi przed ekranami ponad 25 tysięcy kibiców. forBET objął patronat nad rozgrywkami Counter-Strike: Global Offensive zarówno w Dywizji Mistrzowskiej, jak i Profesjonalnej. CS:GO, jak i inne tytuły esportowe pojawiające się regularnie w lidze, dają wiele możliwości do zróżnicowania pojawiających się typów. Czy mecz zakończy się w dwadzieścia rund? Ile dany gracz zarobi punktów? To tylko niektóre z nich.

Zasięgi Polskiej Ligi Esportowej pozwolą na dotarcie ofert forBETu do szerokiej gamy odbiorców. W ramach współpracy podczas zmagań formacji Dywizji Mistrzowskiej oraz Profesjonalnej Counter-Strike: Global Offensive, w ofercie bukmachera będą pojawiać się turniejowe live-bety oraz zakłady typu pre match.

forBET rozpoczynając współpracę z Polską Ligą Esportową w miniony weekend, już zdążył zaskarbić sobie sympatię drużyn i kibiców. Zakłady bukmacherskie podczas inauguracyjnych zmagań ligowych na PGA 2019 został fundatorem nagrody MVP dla najlepszego zawodnika, którą zdobył Dominik “GruBy” Świderski z x-kom AGO.

Marka forBET znana jest na polskiej scenie sportów elektronicznych, z wspierania rozwoju branży esportowej. W tym roku mieliśmy już okazję zobaczyć zakłady bukmacherskie w roli partnera transmisji turniejowej. Marka po raz pierwszy wsparła esport w ramach polskiej transmisji z Blast Pro Series Madryt oraz Esports Championship Series Sezon 7 Week 4, których organizatorem również było Fantasyexpo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij