Maffashion, Żabson i Yoshi na billboardach najnowszej kampanii adidas Originals i Sizeer

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maffashion, Żabson i Yoshi na billboardach najnowszej kampanii adidas Originals i Sizeer

Ambasadorzy marki Maffashion i Żabson tym razem w towarzystwie nowego influencera w rodzinie adidas, gamera Yoshihito Mayoshe prezentują model butów Supercourt. Ich zdjęcia będzie można zobaczyć w kampanii przygotowanej we współpracy adidas Originals i sieci sklepów Sizeer.

Ponadczasowy design wychodzi poza granice mody i kultury. Od czerwcowej premiery, klasyczny, skórzany model Supercourt zyskał miano absolutnego must have. To wszystko za sprawą zbieranych przez lata doświadczeń marki w tworzeniu butów na boiska. Z czasem ich użytkownicy nadali im zupełnie nową funkcję, na zawsze zmieniając je w lifestylowe sneakersy. „Projektujemy buty, które ikoną stają się dzięki ludziom”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszej kampanii Supercourt podążamy tą samą drogą, pokazując codzienne doświadczenia grupy znajomych spędzających czas w miejskim otoczeniu. Śledzimy ich podróż, w której zaprojektowane z dbałością o szczegóły buty, uchwycone zostały w beztroskich i autentycznych sytuacjach. Supercourt stają się wizualnym pamiętnikiem tej podróży.

Za produkcję sesji zdjęciowej i materiałów video odpowiada dom produkcyjny Papaya Films. Materiały kampanijne już niebawem będzie można zobaczyć między innymi na outdoorowych nośnikach oraz w kinach w całej Polsce, na witrynach i we wnętrzach sklepów Sizeer, a także materiałach reklamowych na kilku rynkach Europy Środkowo Wschodniej. Jednocześnie, idąc za globalnym trendem, marka ogłosiła nową współpracę z młodym i świetnie zapowiadającym się gamerem Yoshihito Mayoshe (w tym roku adidas globalnie podpisał kontrakt z Ninją – najbardziej znaną na świecie gwiazdą Fortnite).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij