Koncern Ferrero otwiera w Los Angeles hotel dla fanów Nutelli

Koncern Ferrero otwiera w Los Angeles hotel dla fanów Nutelli

Nie, to wcale nie jest żart. Producent popularnego kremu orzechowego postanowił otworzyć pierwszy na świecie hotel, którego motywem przewodnim będzie Nutella. Wielkie otwarcie odbędzie się już w styczniu 2020 roku w Kalifornii.

Kultowy krem Nutella ma tyle samo wielbicieli, co przeciwników. Dużo osób krytykuje produkt za pozostawiający wiele do życzenia skład, zaś mimo wszystko na świecie jest pełno osób, które mogłyby jeść ten krem orzechowy łyżkami i nadal nie mieliby go dość.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Właśnie dla takich osób koncern Ferrero postanowił otworzyć pierwszy na świecie hotel, którego motywem przewodnim będzie Nutella. Mowa tu chociażby o tapecie ze słoikami orzechowego kremu, a także poduchach w kształcie rogali czekoladowych. Goście hotelu do dyspozycji będą mieli również jadalnię połączoną z kuchnią, w której – jak można się spodziewać – znajdą się przysmaki z czekoladowym kremem w roli głównej.

Teraz czas na złą wiadomość – hotel Nutelli to niestety jednorazowe przedsięwzięcie. Aby wygrać tam nocleg, trzeba wziąć udział w specjalnym konkursie marki – zadaniem konkursowym jest stworzenie filmiku, w którym kandydat pokaże, dlaczego Nutella czyni jego poranek niezwykłym. 

Zwycięzca nietypowego konkursu będzie mógł liczyć na bezpłatne 3 doby w hotelu Nutelli w dniach 10-12 stycznia 2020 roku, a także na wiele innych atrakcji, z kremem orzechowym z roli głównej. Niestety, w konkursie mogą wziąć udział tylko obywatele USA. Ale kto wie – może już wkrótce podobny hotel pojawi się także w Europie ;).

PS

W ubiegłym roku w Nowym Jorku pojawiła się druga już restauracja Nutelli – Nutella Cafe. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij