„Uber jeździ Boltem”, czyli nowa kampania marki Bolt z ambasadorami

„Uber jeździ Boltem”, czyli nowa kampania marki Bolt z ambasadorami

„Pani Uber jeździ Boltem” – takie hasło pojawiło się na plakacie stworzonym w ramach nowej kampanii firmy oferującej przewozy nietaksówkarskie. Jak tłumaczy Bolt, twarzą akcji jest „zadowolona klientka marki”.

Bolt już niejednokrotnie realizował akcje marketingowe, za pomocą których dawał prztyczka w nos swojego największemu konkurentowi – czyli Uberowi. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej kampanii marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W mediach społecznościowych firmy pojawiły się bowiem plakaty przedstawiające młodą kobietę – Lidię Uber – obok której znalazło się hasło „Pani Uber jeździ Boltem”. Jak twierdzą przedstawiciele Bolta, jest ona „zadowoloną klientką marki” i jednocześnie ambasadorką najnowszej kampanii. 

W ramach kampanii w warszawskiej przestrzeni miejskiej pojawiły się płachty reklamowe z plakatami marki. Jak się okazało, Bolt zamierza dać im drugie życie, przekształcając je w pokrowce na samochody.

 

PS

Supermarket Bio Family postanowił dać prztyczka w nos sieci McDonald's, odpowiadając na billboard fast fooda podobnym nośnikiem reklamowym, lecz ze zdrowszą ofertą produktów.

PS2

Tu przykład jednej z najbardziej znanych „walk” między Burger Kingiem a siecią McDonald's.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij