Lewandowski, Neymar Jr. i Cafu wcielają się w role stewardów w nowej reklamie Qatar Airways

Lewandowski, Neymar Jr. i Cafu wcielają się w role stewardów w nowej reklamie Qatar Airways

Linie lotnicze Qatar Airways wypuściły nową reklamę, w której wystąpili znani piłkarze, w tym m.in. Robert Lewandowski, Neymar Jr. i Marcos Evangelista de Morais, czyli Cafu. W spocie sportowcy w nietypowy sposób prezentują zasady bezpieczeństwa na pokładzie samolotu.

W nowej reklamie Qatar Airways najpopularniejsi światowi piłkarze przychodzą do szatni, w której zmuszeni są do odbycia dość nietypowego treningu. Mają bowiem za zadanie wykonać instruktaż zasad bezpieczeństwa, obowiązujący na pokładach samolotów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Piłkarze więc w zabawny sposób prezentują m.in., jak założyć kamizelkę ratunkową, używać maski tlenowej czy poprawnie zapinać pasy. W role trenera dyrygującego sportowcami wcielił się brytyjski komik Jason Thorpe. 

Gdyby w każdym samolocie byłby wyświetlany taki film prezentujący zasady bezpieczeństwa, to z pewnością każdy pasażer miałby zwróconą uwagę tylko na to ;).

PS

Linie lotnicze Aeromexico przygotowały nietypową promocję na loty do Meksyku – im więcej dana osoba ma w sobie krwi meksykańskiej, tym większą zniżkę otrzymuje. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców południowych stanów USA, którzy pałają największą niechęcią do Meksykanów.

PS2

5 września 2018 roku Freddie Mercury skończyłby 72 lata. Z tej okazji pracownicy linii lotniczych British Airways postanowili złożyć mu hołd wyjątkowym filmem z choreografią ułożoną do piosenki „I Want To Break Free”.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij