Lekko Stronniczy szukają rabatów w Rabacie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lekko Stronniczy szukają rabatów w Rabacie

Autorzy programu internetowego "Lekko Stronniczy", Włodek Markowicz i Karol Paciorek, pojechali do stolicy Maroka szukać najlepszych rabatów. Wyprawa ta jest efektem współpracy duetu Lekko Stronniczy i portalu KodyRabatowe.pl.

Blogerzy podczas podróży w dowcipny sposób prezentowali swoim fanom poszukiwanie najlepszych rabatów i okazji cenowych. W ramach współpracy przez pięć dni zdawali relacje oraz aktywnie komunikowali się z fanami, pokazując, że Rabat znajduje się bliżej niż nam się zdaje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Realizując kampanię „Nie szukaj Rabatów w Maroku”, staraliśmy się znaleźć partnerów, którzy w lekki i przystępny sposób pokażą internautom, jak łatwo można dokonać mądrych wyborów podczas sieciowych zakupów. Nie przez przypadek wybraliśmy również miejsce destynacji blogerów. Bowiem gdzie najlepiej szukać rabatów, jak nie u samego źródła, w Rabacie – komentuje Maciej Serafin, Marketing Specialist w portalu  KodyRabatowe.pl.

Włodek Markowicz przyznaje, że pomysł współpracy od razu im się spodobał. - Szukając rabatów w Rabacie szybko doszliśmy do konkluzji, że lepiej jest od razu kupować przez internet - mówi Włodek.

Celem akcji jest popularyzacja e-zakupów oraz edukowanie Polaków, jak kupować taniej w internecie. W 2012 r. wartość e-handlu w Polsce sięgnęła blisko 21,5 mld zł. Wszystko wskazuje na to, że rok 2013 zakończy się z wynikiem sięgającym 26 mld zł.

Ponadto, po powrocie, dwójka blogerów zorganizuje dla swoich czytelników konkurs, w którym do wygrania będzie konsola Xbox 360 oraz gra GTA V.

Przygotowane przez Lekko Stronniczy materiały:

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij