COS w świątecznym spocie pokazuje co zrobić, gdy pojawia się niespodziewany gość

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
COS w świątecznym spocie pokazuje co zrobić, gdy pojawia się niespodziewany gość

COS przedstawia „Around the Table” – świąteczny film, wyreżyserowany przez Sandera Pluga ze studia Lernert & Sander. Klip jest już trzecią odsłoną współpracy marki z holenderskimi twórcami. Tym razem opowiada o niespodziewanym gościu przy świątecznym stole.

Film powstał przy wsparciu uznanej restauracji St. John ze wschodniego Londynu – wystąpili w nim także jej pracownicy. „Around the Table” to historia jednego stołu, czterech nakryć i… pięciorga gości. Jak się pomieszczą?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wystarczy przerobić stół! Grupa przyjaciół, w ponadczasowych strojach z kolekcji COS jesień-zima 2019, wspólnie więc majsterkuje, aby razem zasiąść do kameralnej wieczerzy. Wszystko to w zabawnym, charakterystycznym stylu reżysera.

Realizacja świątecznego filmu zapewniła COS gratkę współpracy z dwiema uznanymi instytucjami. Amsterdamskie Studio Lernert & Sander słynie w świecie mody i designu z konceptualnych filmów, które zawsze wyróżniają perfekcyjna estetyka i niebanalny humor. Nagrodzona gwiazdką Michelin, restauracja St. John zyskała rozgłos dzięki przełomowemu w swojej prostocie podejściu do angielskiej kuchni. Jej domowe potrawy najlepiej smakują w dobrym towarzystwie, którego w okresie świątecznym nie zabraknie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij