Merbook - nowe ogromne przedsięwzięcie Merlin.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Merbook - nowe ogromne przedsięwzięcie Merlin.pl

Rewolucyjny pomysł na sprzedaż książek przedstawił wczoraj w Krakowie, na specjalnym spotkaniu dla najważniejszych wydawców z całej Polski, sklep internetowy Merlin.pl.

Pod nazwą Merbook kryje się nie tylko najnowszej jakości czytnik e-booków, stworzony specjalnie dla Merlin.pl, ale także model sprzedażowy książek online w ramach abonamentu, największa baza e-booków, dziesiątki tysięcy plików do kupienia jednym kliknięciem, innowacyjna aplikacja mobilna. Merlin.pl nie zdradza jeszcze szczegółów, ale najprawdopodobniej projekt ten będzie realizowany w współpracy z jedną z największych sieci telefonii komórkowej w Polsce. Merbook to ogromne przedsięwzięcie technologiczne i organizacyjne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Książki elektroniczne to przyszłość rynku literatury, wychodzimy do wydawców z pionierskim pomysłem i ideą, która zdecydowanie zmieni podejście i postrzeganie e-booków, a także, jak wynika z naszych kalkulacji, zdecydowanie zwiększy ich sprzedaż – mówił Jakub Radkowski, Kierownik Działu Projektów Specjalnych z Merlin.pl.

Z badań wynika, że w USA zaledwie 3 lata zajmie e-bookom całkowita detronizacja książek. Wedle szacunków, już w 2017 roku sprzedaż e-booków ma tam przewyższyć sprzedaż książek tradycyjnych. – W Polsce na razie 98 % rynku to książki drukowane, jednak wdrożenie w życie naszego projektu sprawi, że cały ten segment czeka e-bookowa rewolucja – mówił Radkowski – Dostrzegamy ogromny potencjał w rynku e-booków, idziemy z duchem czasu i działamy zgodnie ze światowym trendem – dodaje. Merlin.pl zapowiada, że już w pierwszym półroczu 2014 roku chce zaskoczyć rynek swoim nowym pomysłem pod hasłem Merbook.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij