Katarzyna Sowińska objęła stanowisko dyrektora HR w Man on the Moon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Katarzyna Sowińska objęła stanowisko dyrektora HR w Man on the Moon

Agencja HR Man on the Moon (Brand New Galaxy) wzmacnia swoją strukturę o Katarzynę Sowińską, dyrektora HR dedykowanego spółkom Pathfinder 23 i Synthrone.

Katarzyna Sowińska wnosi 15-letnie doświadczenie konsultingowe zdobyte w globalnych korporacjach, takich jak PwC, Deloitte i Andersen Business Consulting oraz praktyczną perspektywę biznesową z ING i Santander, gdzie pełniła rolę dyrektora HR odpowiedzialnego za obszar kultury organizacyjnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Głównym wyzwaniem Sowińskiej będzie rozwój kultur organizacyjnych i budowa procesów HR w dedykowanych jej spółkach, a tym samym tworzenie kluczowych przewag konkurencyjnych podmiotów należących do Brand New Galaxy – komentuje Wiktoria Danielewska, CEO Man on the Moon. – Inwestujemy w rozwój przywództwa w tych spółkach, co jest silną kompetencją Katarzyny – dodaje.

– Kasia wnosi nową perspektywę do wyzwań HR w Pathfinder 23, pozwalającą nam globalnie skalować biznes bez utraty wyjątkowo dynamicznej kultury startupu. Jej doświadczenie i koncentracja na pracy z ludźmi to gigantyczny zastrzyk energii, niezbędny do rozwijania dojrzałego i odważnego zespołu – mówi Michał Glapiński, CEO Pathfinder 23, CEO Synthrone.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij