Monika Mielczarczyk na czele Havas Engage Warsaw

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Monika Mielczarczyk na czele Havas Engage Warsaw

Z początkiem roku stanowisko dyrektor zarządzającej Havas Engage Warsaw objęła Monika Mielczarczyk. Zadaniem Moniki jest rozwój oferty Havas Engage oraz poszerzanie grona klientów agencji świadczącej usługi z zakresu marketingu bezpośredniego i aktywacji konsumenckich.

Monika Mielczarczyk dysponuje szerokimi kompetencjami oraz bogatym doświadczeniem zdobytym w szeregu międzynarodowych organizacji zarówno po stronie agencyjnej (m.in. Change Communications i McCann/ MRM Momentum), jak i klienckiej (m.in. Huawei, Samsung, czy iSpot). Monika specjalizuje się w obszarach nowych technologii, komunikacji marketingowej, retailu, wsparciu sprzedaży oraz e-commerce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Cieszymy się z dołączenia Moniki do zespołu Havas. Wierzymy, że jej kompetencje i doświadczenie, a także spojrzenie z perspektywy agencji i klienta, pomogą nam wzbogacić ofertę Havas Engage dla klientów. Jednocześnie pragnę podziękować Antoniemu Kolendowskiemu, dotychczasowemu szefowi Havas Engage, który po 20 latach rozstaje się z Grupą Havas. Dziękuję mu za zaangażowanie w budowanie pozycji Havas na polskim rynku i życzę wielu sukcesów w dalszych przedsięwzięciach – powiedziała Dorota Mazur, prezes Havas Creative Group.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij