MAX Premium Burgers otwiera się w Westfield Arkadia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MAX Premium Burgers otwiera się w Westfield Arkadia

MAX Premium Burgers otwiera swoją kolejną restauracje w Warszawie. Będzie to już trzeci lokal skandynawskiej sieci w stolicy. Otwarcie lokalu w centrum handlowym Westfield Arkadia odbędzie się 29 stycznia o godzinie 9:00.

Szwedzka sieć MAX otwiera swoją kolejną restaurację. Będzie to ósmy lokal w Polsce i trzeci w Warszawie. Nowy MAX zlokalizowany w centrum handlowym Westfield Arkadia będzie znajdować się na piętrze I w strefie Grand Kitchen, a do dyspozycji gości będzie ponad 700 mkw., 170 miejsc siedzących, 9 kas samoobsługowych oraz ogródek sezonowy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wszyscy ciekawi wyjątkowego menu szwedzkiej sieci mogą wybierać zarówno spośród szerokiej oferty klasycznych produktów mięsnych, jak i opcji wegetariańskich czy wegańskich.

Co będzie czekać na gości tego dnia?

Z okazji otwarcia, dla wszystkich klientów odwiedzających lokal w Westfield Arkadia, MAX przygotował promocję na swój flagowy produkt: Frisco Burgera w zestawie z frytkami Crispy Fries i napojem, w cenie 13,95 zł (cena regularna zestawu: 20,45 zł).

Kierownik restauracji Kamil Krukowski zaprasza do MAX Premium Burgers w CH Westfield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 od poniedziałku do soboty w godz. 8:30 – 23:00 oraz w niedziele od 9:00-22:00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij