Park of Poland nowym klientem agencji FormUp

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Park of Poland nowym klientem agencji FormUp

Do grona klientów FormUp dołączył Park of Poland, który już 20 lutego otworzy największy zadaszony park wodny w Europie – Suntago. Działania agencji obejmują realizację kampanii digital w zakresie performance marketingu oraz obsługę SEO.

Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest Suntago – największy zadaszony park wodny w Europie, który zaoferuje swoim gościom 3 strefy tematyczne: Jamango, Relax oraz Saunaria ze strefą SPA & Wellness.  Otwarcie zaplanowano na 20 lutego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach współpracy agencja FormUp jest odpowiedzialna za realizację kampanii sprzedażowych i zasięgowych, optymalizację strony pod kątem wyszukiwarki Google oraz działania z influencerami. Do obowiązków agencji należy również opracowywanie contentu oraz tworzenie kreacji na potrzeby działań mediowych i SEO.

FormUp to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kompleksowych działań sprzedażowych w nowym ekosystemie digital. W celu osiągania najlepszych rezultatów performance, wykorzystuje autorski system monitorowania ROI.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij