Nie macie osoby, z którą spędzilibyście walentynki? W tej aplikacji możecie ją sobie „kupić”

Nie macie osoby, z którą spędzilibyście walentynki? W tej aplikacji możecie ją sobie „kupić”

W sam raz przed walentynkami na rynku pojawiła się fejkowa aplikacja Amazon Dating, która umożliwia użytkownikom „kupno” randki.

Za aplikacją Amazon Dating stoi grupa młodych ludzi, która postanowiła wyśmiać format popularnych randkowych portali, takich jak np. Tinder. Z okazji zbliżających się walentynek twórcy stworzyli platformę, na której „zakup” randki, jest tak prosty, jak kupno jakiegokolwiek produktu na stronie Amazon.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W fejkowej aplikacji randkowej znaleźć można bowiem listę osób, ich zdjęcia, krótkie informacje na ich temat, recenzje, a także tzw. „język miłości”, czyli czego oczekują od spotkania. Podana jest także „cena” tej osoby oraz planowana data „dostawy”. Po złożeniu zamówienia, użytkownik otrzymuje nawet wiadomość, która przypomina prawdziwe potwierdzenie zakupu. 

Oczywiście wszystko to jeden, wielki żart. Twórcy Amazon Dating chcą jednocześnie zachęcić wszystkie osoby, które szukają drugiej połówki, by choć na chwilę odłożyły telefony na bok i spróbowały w realnym świecie. 

PS

Z okazji tegorocznych walentynek marka H&M połączyła siły z fundacją „Koty z Grochowa”, by zachęcić klientów do „zaadoptowania futrzastej miłości swojego życia”.

PS2

Z okazji zeszłorocznych walentynek Husqvarna ruszyła z własnym serwisem randkowym – Timber. Portal dopasowywał miłośników drzew do najpiękniejszych drzew na całym świecie. 

PS3

W ubiegłym roku Samsung zaprezentował nową usługę „Refrigerdating”, dzięki której użytkownicy, robiąc zdjęcie zawartości swojej lodówki, mogli nawiązać kontakt z innymi, którym spodobało się to, co ma się w lodówce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij