Donne e Macchine 2020, czyli pierwsze motoryzacyjne spotkanie dla kobiet na Śląsku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Donne e Macchine 2020, czyli pierwsze motoryzacyjne spotkanie dla kobiet na Śląsku

Już 8 marca br. (niedziela) inicjatywa Motorized Woman przy współpracy z konceptem La Squadra (restauracja i galeria) oraz torem Silesia Ring zmieni oblicze Dnia Kobiet i zorganizuje typowo motoryzacyjną imprezę, poświęconą tylko i wyłącznie kobietom.

Dzień Kobiet, który wypada 8 marca jako PRL-owskie święto, kojarzone jest głównie z goździkami i rajstopami. W tym roku na Śląsku będzie świętowany zupełnie inaczej. Kobiety lubią kwiaty i poczucie bezpieczeństwa, ale w dzisiejszych czasach zdecydowanie poszukują czegoś więcej. Odrobiny adrenaliny, pomieszanej z poczuciem swobody, niezależności i przede wszystkim MOBILNOŚCI. I to nie byle jakiej. Coraz bardziej kobiety śmiało spoglądają w kierunku sportowych samochodów, gdzie zaraz za aspektem wizualnym, stoi pociągająca moc i ryk silnika.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Samochód stał się dla nas poniekąd symbolem wolności i niezależności, bo dzięki niemu możemy jechać gdzie, kiedy, jak i z kim chcemy, trochę jak w życiu – mówi Karolina Szulęcka, dyrektor marketingu Ferrari Katowic, Maserati Pietrzak, La Squadra oraz pomysłodawczyni inicjatywy Motorized Woman.

W czasie wydarzenia uczestniczki będą mogły poznać inne kobiety, podzielić się swoim doświadczeniem życiowym, biznesowym, jak i motoryzacyjnym, a także napić się kawy i obejrzeć wystawę zdjęć kobiet związanych z motoryzacją. W trakcie wydarzenia na zabraknie sportowych samochodów w galerii La Squadra od Ferrari i Maserati.

Gwoździem programy będzie kawalkada w kierunku toru Silesia Ring, która spod La Squadry wyruszy około godziny 11.30. Tam odbędą się szkolenia bezpiecznej, ale i szybkiej jazdy dla kobiet pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każda z Pań jest mile widziana ze swoim dwuśladowym przyjacielem.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na Facebooku: www.facebook.com/events/121645779137408/

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij