Eat and Doughnate, czyli pieczenie pączków w szczytnym celu

Eat and Doughnate, czyli pieczenie pączków w szczytnym celu

Z okazji tegorocznego Tłustego Czwartku, portal Eataway po raz kolejny rusza z akcją pod hasłem „Eat and Doughnate” w szczytnym celu – 20 lutego br. kucharze platformy usmażą górę pączków, z których całkowity dochód zostanie przekazany na konto wybranej organizacji charytatywnej.

Na ten dzień w roku czekają wszyscy. Kolejki rok w rok ustawiają się do najlepszych cukierni, by dostać najsmaczniejsze pączki. W ten dzień wszyscy zapominamy o dietach. Bo wiadomo, kto nie zje pączka, ten nie będzie miał szczęścia. Portal Eataway postanowił więc połączyć pyszne pączki z pomaganiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolejny rok z rzędu grupa kucharzy platformy razem wysmaży górę pączków, by sprzedać je, a cały dochód przeznaczy na szczytny cel. Dwa lata temu wspierane było schronisko w Skawinie, aby tamtejsze zwierzaki mogły przetrwać zimę. W ubiegłym roku natomiast środki zbierane były na Dom Dziecka przy ulicy Parkowej 12 – zebrane pieniądze posłużyły, by założyć ogród warzywny. Teraz podopieczni Domu Dziecka mogą nie tylko obserwować, jak rosną warzywa i owoce, które potem trafiają na ich talerze, ale również sami mogą pomóc w ogrodzie. 

W tym roku środki zbierane będą ponownie na Dom Dziecka przy ulicy Parkowej – tegorocznym celem jest powiększenie ogrodu i założenie sadu. 

19 lutego br., w wieczór poprzedzający Tłusty Czwartek, kucharze EatAway zbiorą się by znów usmażyć pączki. Plan jest ambitny – 2 tys. sztuk. Aby ich wspomóc, wystarczy wejść na stronę EatAway.com i zamówić zestaw pączków. 

Sponsorem tegorocznej edycji jest sklep Makro Cash&Carry w Krakowie, który przekaże składniki spożywcze konieczne do przeprowadzenia akcji.

PS

Tłusty Czwartek to dzień, w którym zdjęcia, infografiki i memy podbijają Internet każdego roku. Gdzie pojawiły się najpopularniejsze wzmianki na temat święta pączków w 2018?

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij