Piotr Fijałkowski dołącza do Mobee Dick jako research & development expert

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Fijałkowski dołącza do Mobee Dick jako research & development expert

Na początku stycznia br. Piotr Fijałkowski wzmocnił kadrę managerską w Mobee Dicku – firmie specjalizującej się w tworzeniu użytecznych produktów cyfrowych we współpracy z takimi organizacjami jak mBank, BNP Paribas Polska, PLL LOT, TUIR Warta, Diebold Nixdorf, czy STS.

Piotr Fijałkowski to projektant z 16-letnim doświadczeniem. Do Mobee Dicka przeszedł z Talkin’ Things, gdzie pełnił funkcję head of product i zarządzał zespołem tworzącym produkty software'owe związane z dziedziną internet of things. Wcześniej pracował m.in. jako head of design w Kreditechu, międzynarodowej firmie technologicznej specjalizującej się w branży finansowej, a także jako head of UX & design w Getin Noble Bank S.A.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Mobee Dicku Fijałkowski, jako research & development expert, wzmacnia merytorycznie zespół projektantów i wspiera strategiczny rozwój firmy. Specjalizuje się w produktach bankowych i fintechowych, jednak ze względu na wszechstronne doświadczenie jego rola nie ograniczy się tylko do tej branży.

– Będę zajmował się łączeniem technologii, biznesu i designu. Najlepiej czuję się właśnie pomiędzy tymi trzema obszarami. Umiejętne poruszanie się między nimi umożliwia tworzenie produktów nowoczesnych, dopasowanych do potrzeb, takich, które przetrwają próbę czasu. Staram się patrzeć przekrojowo i wykorzystywać doświadczenie z wielu branż – mówi Fijałkowski.

Do bogatego portfolio produktów cyfrowych, które tworzył Piotr Fijałkowski, należą m.in. Bancovo, platforma pożyczkowa należącą do Alior Banku, czy Getin Mobile, aplikacja mobilna Getin Banku. Jako projektant, wspierał wybrane projekty Mobee Dicka już od 2013 roku. Współtworzył m.in. aplikację Warta Mobile, pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych w Europie aplikację, która służy do mobilnej likwidacji wszystkich szkód klientów indywidualnych, z której korzysta obecnie ponad 20%.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij