Kredyt firmowy do 3 mln zł z decyzją w 20 minut. Alior Bank rozpoczyna kampanię reklamową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kredyt firmowy do 3 mln zł z decyzją w 20 minut. Alior Bank rozpoczyna kampanię reklamową

Alior Bank wprowadził atrakcyjną ofertę dla mikro oraz małych i średnich firm. Przedsiębiorcy mogą otrzymać kredyt aż do 3 mln zł z oprocentowaniem już od 3,8 proc. w skali roku. Dziś bank startuje z nową kampanią reklamową skierowaną do firm.

Na potrzeby kampanii został nagrany spot telewizyjny, który przedstawia historię producenta drewnianych klocków. Aby odpowiedzieć na rosnący popyt, przedsiębiorca potrzebuje kredytu na rozbudowę stolarni, otwarcie nowego sklepu firmowego oraz uruchomienie sprzedaży online. Dzięki szybkiemu kredytowi z Alior Banku rozbudowa firmy staje się faktem – lokal zmienia swój wygląd, powstaje nowoczesny, przestronny showroom, firma rozpoczyna także sprzedaż przez internet.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

15- i 30-sekundowe spoty będą emitowane w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Z kolei komunikacja w Internecie będzie kierowała na specjalnie przygotowany landing page. Wykorzystane zostaną e-mailingi, displaye, działania w Google Display Network oraz mediach społecznościowych. W połowie marca kampania internetowa zostanie rozszerzona o reklamę na platformach VOD. Natomiast w maju planowana jest kampania radiowa. Z kolei działania BTL obejmą 531 oddziałów i placówek partnerskich Alior Banku.

Za kreację wykorzystywaną w kampanii odpowiada agencja PZL, a za zakup mediów domy mediowe Carat (telewizja, radio, VOD) oraz Mets (internet).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij